BZX84C10
DigiKey raktári szám
4786-BZX84C10TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4786-BZX84C10CT-ND - Vágott szalag (CT)
4786-BZX84C10DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C10
Leírás
DIODE ZENER 10V 350MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 350 mW ±6% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
350 mW