RB521S30T1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Infineon Technologies
Raktáron: 33 217
Adatlap
Similar
Comchip Technology
Raktáron: 40
Adatlap
Rohm Semiconductor
Raktáron: 558
Panjit International Inc.
Raktáron: 1 706
dióda 30 V 200mA Felületszerelt SOD-523
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-523
RB521S30T1G
DigiKey raktári szám
RB521S30T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB521S30T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB521S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB521S30T1G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RB521S30T1G modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 10 V
Gyártói tokozás
SOD-523
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Vezetési áram (Io)
200mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 200 mA