BAS70W-05-7-F
DigiKey raktári szám
BAS70W-05FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BAS70W-05FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
BAS70W-05FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAS70W-05-7-F
Leírás
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 70mA (DC) Felületszerelt SC-70, SOT-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAS70W-05-7-F modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
Diodes Incorporated
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
Schottky
Tokozás
SC-70, SOT-323
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-323
Vezetési áram (Io) (diódánként)
70mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA