NVMFS015N10MCLT1G
DigiKey raktári szám
488-NVMFS015N10MCLT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NVMFS015N10MCLT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NVMFS015N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NVMFS015N10MCLT1G
Leírás
MOSFET N-CH 100V 10.5A/54A 5DFN
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 10,5A (Ta), 54A (Tc) 3W (Ta), 79W (Ta) Felületszerelt 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NVMFS015N10MCLT1G modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
19 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1338 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3W (Ta), 79W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds On (max.) / Id, Ugs
12,2mohm / 14A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 282µA