MX34R32HF4T
DigiKey raktári szám
670-3115-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MX34R32HF4T
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.2MM
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 32 position 0,087" (2,20mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MX34R32HF4T modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,303" (7,70mm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés magassága
0,543" (13,80mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Polifenilén-szulfid (PPS), üvegszálas
Sorok száma
2
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A