NTHD3100CT1G
DigiKey raktári szám
NTHD3100CT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NTHD3100CT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NTHD3100CT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NTHD3100CT1G
Leírás
MOSFET N/P-CH 20V 2.9A CHIPFET
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 20V 2,9A, 3,2A 1,1W Felületszerelt ChipFET™
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NTHD3100CT1G modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,2V / 250µA
Gyártó
onsemi
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
2,3nC / 4,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
165pF / 10V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
1,1W
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
N és P csatornás
Rögzítés módja
Felületszerelt
FET jellegzetessége
logikai FET
Tokozás
8-SMD, Lapos kivezetések
Drain-source feszültség (Udss)
20V
Gyártói tokozás
ChipFET™
Drain áram (Id) 25°C-on
2,9A, 3,2A
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
80mohm / 2,9A, 4,5V