NSR05F20NXT5G
DigiKey raktári szám
NSR05F20NXT5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSR05F20NXT5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSR05F20NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSR05F20NXT5G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA 2DSN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 500mA Felületszerelt 2-DSN (1x0,6), (0402)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NSR05F20NXT5G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
75 µA @ 20 V
Gyártói tokozás
2-DSN (1x0,6), (0402)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Vezetési áram (Io)
500mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
430 mV @ 500 mA