SDM2U20CSP-7
DigiKey raktári szám
SDM2U20CSP-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM2U20CSP-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM2U20CSP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM2U20CSP-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 20V 2A X3WLB16082
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 20 V 2A Felületszerelt X3-WLB1608-2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDM2U20CSP-7 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 µA @ 20 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
115pF / 4V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
20 V
Gyártói tokozás
X3-WLB1608-2
Vezetési áram (Io)
2A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
470 mV @ 2 A