NRVTS15100PFST3G
DigiKey raktári szám
488-NRVTS15100PFST3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NRVTS15100PFST3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NRVTS15100PFST3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRVTS15100PFST3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 15A Felületszerelt TO-277-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NRVTS15100PFST3G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
1150pf / 1V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
15A
Gyártói tokozás
TO-277-3
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
810 mV @ 15 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)