V15PM10HM3/H
DigiKey raktári szám
V15PM10HM3/HGITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
V15PM10HM3/HGICT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
V15PM10HM3/H
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO277A
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 15A Felületszerelt TO-277A (SMPC)
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
400 µA @ 100 V
Sorozat
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
TO-277A (SMPC)
Vezetési áram (Io)
15A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
750 mV @ 15 A