NRVB1H100SFT3G
DigiKey raktári szám
NRVB1H100SFT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NRVB1H100SFT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NRVB1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRVB1H100SFT3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SOD-123FL
Kategória
Visszáram Ur-nél
40 µA @ 100 V
Gyrt.
Típusjelölés
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítés
AEC-Q101
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD-123FL
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
760 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)