TPSMF4L15A
DigiKey raktári szám
F7538TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F7538CT-ND - Vágott szalag (CT)
F7538DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPSMF4L15A
Leírás
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24,4V bilincs 16,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
16,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
400W
Sorozat
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
15V
Tokozás
SOD-123F
Átütési feszültség (min.)
16,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
24,4V