NCP730BMT1500TBG
DigiKey raktári szám
488-NCP730BMT1500TBGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP730BMT1500TBGCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP730BMT1500TBGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP730BMT1500TBG
Leírás
IC REG LINEAR 15V 150MA 6-WDFN
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 6-WDFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP730BMT1500TBG modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
3 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
450 µA
Digi-Reel®
PSRR
80dB ~ 48dB (10Hz ~ 1MHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés, megfelelő tápfeszültség érzékelése, lágyindítás
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
38V
Tokozás
6-WDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
15V
Gyártói tokozás
6-WDFN (2x2)
Dropout feszültség (max.)
0,48V / 150mA