NCV8730BMTW1500TBG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NCV8730BMTW1500TBG |
Leírás | IC REG LINEAR 15V 150MA 6-WDFNW |
Gyártói standard átfutási idő | 31 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA 6-WDFNW (2x2) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NCV8730BMTW1500TBG modellek |
Kategória | Max. üzemi áram 450 µA |
Gyrt. | PSRR 80dB ~ 48dB (10Hz ~ 1MHz) |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Kimenet típusa | Típusjelölés autóipar |
Szabályozók száma 1 | Minősítés AEC-Q100 |
Bemeneti feszültség (max.) 38V | Rögzítés módja Felületszerelt, hornyolt élű |
Kimeneti feszültség (min.) 15V | Tokozás 6-WDFN szabadon lévő kontaktus |
Dropout feszültség (max.) 0,48V / 150mA | Gyártói tokozás 6-WDFNW (2x2) |