NCP715SQ33T2G
DigiKey raktári szám
NCP715SQ33T2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP715SQ33T2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP715SQ33T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP715SQ33T2G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 50MA SC-88A
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Nyugalmi áram (Iq)
4.2 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
5.8 µA
PSRR
60dB (100kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 50mA