NCP715SN33T1G
DigiKey raktári szám
488-NCP715SN33T1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP715SN33T1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP715SN33T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP715SN33T1G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 5-TSOP
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA 5-TSOP
Nyugalmi áram (Iq)
4.2 µA
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
5.8 µA
PSRR
60dB (100kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
5-TSOP
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 50mA