SN74LVC1G32DCKT
DigiKey raktári szám
296-26602-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-26602-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-26602-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC1G32DCKT
Leírás
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Részletes leírás
OR kapu IC 1 Csatorna SC-70-5
EDA / CAD modellek
SN74LVC1G32DCKT modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Felületszerelt
Áramkörök száma
1
Gyártói tokozás
SC-70-5
Bemenetek száma
2
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V