NC7SZ14P5X
DigiKey raktári szám
NC7SZ14P5XTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NC7SZ14P5XCT-ND - Vágott szalag (CT)
NC7SZ14P5XDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NC7SZ14P5X
Leírás
IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SC70-5
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 1 Csatorna Schmitt trigger SC-70-5
EDA / CAD modellek
NC7SZ14P5X modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
1 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,2V ~ 1,2V
Digi-Reel®
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,6V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
5,9ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyártói tokozás
SC-70-5
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V