MMBD6100LT1G
DigiKey raktári szám
MMBD6100LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MMBD6100LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MMBD6100LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMBD6100LT1G
Leírás
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 70 V 200mA (DC) Felületszerelt TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
EDA / CAD modellek
MMBD6100LT1G modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
onsemi
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
standard
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA (DC)
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 100 mA