MM5Z3V6T1G
DigiKey raktári szám
488-MM5Z3V6T1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-MM5Z3V6T1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-MM5Z3V6T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z3V6T1G
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD523
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 500 mW ±5,6% Felületszerelt SOD-523
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5,6%
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
90 Ohms