CZRU52C3V6
DigiKey raktári szám
641-1025-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1025-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1025-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C3V6
Leírás
DIODE ZENER 3.6V 150MW SOD523F
Részletes leírás
Zener dióda 3.6 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
EDA / CAD modellek
CZRU52C3V6 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
15 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
150 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms