MM5Z16VT1G
DigiKey raktári szám
MM5Z16VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM5Z16VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM5Z16VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM5Z16VT1G
Leírás
DIODE ZENER 16V 500MW SOD523
Részletes leírás
Zener dióda 16 V 500 mW ±5,6% Felületszerelt SOD-523
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM5Z16VT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 11.2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±5,6%
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms