5.0SMDJ30AS
DigiKey raktári szám
18-5.0SMDJ30ASTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-5.0SMDJ30ASCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-5.0SMDJ30ASDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
5.0SMDJ30AS
Leírás
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,4V bilincs 103,3A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
103,3A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
5000W (5kW)
Sorozat
Hálózatvédelem
Igen
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
30V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
33,3V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
48,4V