MM3Z3V3ST1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Central Semiconductor Corp
Raktáron: 12 000
Adatlap
Zener dióda 3.3 V 300 mW ±3% Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SC-76, SOD-323
MM3Z3V3ST1G
DigiKey raktári szám
MM3Z3V3ST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z3V3ST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z3V3ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z3V3ST1G
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z3V3ST1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±3%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
95 Ohms