MM3Z12VST1G
DigiKey raktári szám
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z12VST1G
Leírás
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MM3Z12VST1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms