MM3Z12VB
DigiKey raktári szám
MM3Z12VBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z12VBCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z12VBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z12VB
Leírás
DIODE ZENER 12V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Visszáram Ur-nél
900 nA @ 8 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
23 Ohms