SMAZ12-13-F
DigiKey raktári szám
SMAZ12-FDITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMAZ12-FDICT-ND - Vágott szalag (CT)
SMAZ12-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMAZ12-13-F
Leírás
DIODE ZENER 12V 1W SMA
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 1 W ±5% Felületszerelt SMA
EDA / CAD modellek
SMAZ12-13-F modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 9.1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.2 V @ 200 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SMA
Max. teljesítmény
1 W
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
7 Ohms