FQB34N20LTM
DigiKey raktári szám
FQB34N20LTMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
FQB34N20LTMCT-ND - Vágott szalag (CT)
FQB34N20LTMDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FQB34N20LTM
Leírás
MOSFET N-CH 200V 31A D2PAK
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 31A (Tc) 3,13W (Ta), 180W (Ta) Felületszerelt TO-263 (D2PAK)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FQB34N20LTM modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
72 nC @ 5 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3900 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,13W (Ta), 180W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
TO-263 (D2PAK)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
75mohm / 15,5A, 10V