BZX84C9V1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 2 136
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 41 921
Adatlap
Upgrade
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
Raktáron: 94
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Zener dióda 9.1 V 350 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C9V1
DigiKey raktári szám
BZX84C9V1FSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C9V1
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 350MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C9V1 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms