SZBZX84C9V1LT3G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 5 400
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 2 136
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Zener dióda 9.1 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SZBZX84C9V1LT3G
DigiKey raktári szám
SZBZX84C9V1LT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84C9V1LT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84C9V1LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C9V1LT3G
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
51 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZBZX84C9V1LT3G modellek
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
15 Ohms