BZX84C5V6ET1 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
onsemi
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Raktáron: 75
Zener dióda 5.6 V 225 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOT-23-3,TO-236-3,Micro3,SSD3,SST3
BZX84C5V6ET1
DigiKey raktári szám
BZX84C5V6ET1OS-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C5V6ET1
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 225MW SOT23-3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C5V6ET1 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
225 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms