BZX84C27_D87Z elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 72 983
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 1 328
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Zener dióda 27 V 350 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C27_D87Z
DigiKey raktári szám
BZX84C27_D87Z-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C27_D87Z
Leírás
DIODE ZENER 27V 350MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 18.9 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±7%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms