BZX84-C27,235
DigiKey raktári szám
1727-BZX84-C27,235TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-BZX84-C27,235CT-ND - Vágott szalag (CT)
1727-BZX84-C27,235DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84-C27,235
Leírás
DIODE ZENER 27V 250MW TO236AB
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 27 V 250 mW ±5% Felületszerelt TO-236AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84-C27,235 modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
80 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 18.9 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
TO-236AB
Max. teljesítmény
250 mW