BZX84C18LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Diodes Incorporated
Raktáron: 1 838
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Raktáron: 3 000
Adatlap
Similar
Central Semiconductor Corp
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 969
Raktáron: 33
Panjit International Inc.
Raktáron: 897
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Zener dióda 18 V 250 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SOT-23-3
BZX84C18LT1G
DigiKey raktári szám
BZX84C18LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84C18LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84C18LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C18LT1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
BZX84C18LT1G modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. teljesítmény
250 mW