BZX84C18_D87Z elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
onsemi
Raktáron: 454
Adatlap
Similar
onsemi
Raktáron: 170
Adatlap
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Zener dióda 18 V 350 mW ±6% Felületszerelt SOT-23-3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
BZX84C18_D87Z
DigiKey raktári szám
BZX84C18_D87Z-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C18_D87Z
Leírás
DIODE ZENER 18V 350MW SOT23
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Elavult
Tűrés
±6%
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Max. teljesítmény
350 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms