BZX79C2V4
DigiKey raktári szám
BZX79C2V4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX79C2V4
Leírás
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.4 V 500 mW ±5% Furatszerelt DO-35
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 100 mA
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
DO-35
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms