BZX79C2V4
DigiKey raktári szám
2156-BZX79C2V4-ND
Gyártó
Fairchild Semiconductor
Gyártói cikkszám
BZX79C2V4
Leírás
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO204AH
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 2.4 V 500 mW ±5% Furatszerelt DO-204AH (DO-35)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 1 V
Csomagolás
Ömlesztve
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.5 V @ 100 mA
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 200°C
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
500 mW