2BZX84C13 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Diotec Semiconductor
Raktáron: 0
Adatlap
Zener diódatömb 1 pár közös anód 13 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
2BZX84C13
DigiKey raktári szám
4878-2BZX84C13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4878-2BZX84C13CT-ND - Vágott szalag (CT)
4878-2BZX84C13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2BZX84C13
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 13V SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
2BZX84C13 modellek
Kategória
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártó
Diotec Semiconductor
Max. impedancia (Zzt)
30 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
1 pár közös anód
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
13 V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tűrés
±5%