G2R-1A-E-DC24
G2R-1A-E-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1A-E DC24
DigiKey raktári szám
39-G2R-1A-EDC24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-1A-E DC24
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 24VDC Tekercs Furatszerelt
EDA / CAD modellek
G2R-1A-E DC24 modellek
Bekapcsolási feszültség
16,8VDC
Csomagolás
Tálca
Kikapcsolási feszültség
3,6VDC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Névleges áram
16 A
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
6080VA, 2000W
Tekercs ellenállása
1.1 kOhms
Tekercsáram
21.8 mA