G2R-1A-DC12
G2R-1A-DC12
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-1A DC12
DigiKey raktári szám
39-G2R-1ADC12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
G2R-1A DC12
Leírás
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
univerzális relé SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A) 12VDC Tekercs Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
G2R-1A DC12 modellek
Kategória
Végződtetés módja
Gyrt.
Védettség
szigetelt - árnyékolt
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
8,4VDC
Csomagolás
Csőtár
Kikapcsolási feszültség
1,8VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
15 ms
Rögzítés módja
Kikapcsolási idő
5 ms
Tekercs feszültsége
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Érintkező kialakítása
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott) (amerikai jelölés: 1 Form A)
Érintkező anyaga
Ezüstötvözet
Névleges áram
10 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UR, VDE
Kapcsolási feszültség
380VAC, 125VDC - max.
Relé típusa
Max. kapcsolt teljesítmény
3800VA, 1250W
Tekercs ellenállása
275 Ohms
Tekercsáram
43.6 mA