TFA20C03DBER
DigiKey raktári szám
273-TFA20C03DBERTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
273-TFA20C03DBERCT-ND - Vágott szalag (CT)
273-TFA20C03DBERDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFA20C03DBER
Leírás
0805 RF ATTENUATOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF csillapító 3dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrikus)
Kategória
Csillapítás
3dB
Gyártó
Ohmite
Frekvenciatartomány
0 Hz ~ 20 GHz
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
100mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Impedancia
50 Ohms