TFA20C02DBER nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Susumu
Raktáron: 501
Adatlap
Susumu
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
RF csillapító 2dB 0 Hz ~ 20 GHz 50 Ohms 100mW 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TFA20C02DBER
DigiKey raktári szám
273-TFA20C02DBERTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
273-TFA20C02DBERCT-ND - Vágott szalag (CT)
273-TFA20C02DBERDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFA20C02DBER
Leírás
0805 RF ATTENUATOR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Csillapítás
2dB
Gyártó
Ohmite
Frekvenciatartomány
0 Hz ~ 20 GHz
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
100mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Impedancia
50 Ohms