S30F1C-P09MCC0-5000
DigiKey raktári szám
1907-1625-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S30F1C-P09MCC0-5000
Leírás
CONN PLUG MALE 9P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
4A
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C