K10F1C-P09LCC0-5000
DigiKey raktári szám
1907-1193-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K10F1C-P09LCC0-5000
Leírás
CONN RCPT FMALE 9P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
9 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Pozíciók száma
9
Névleges áram (Amper)
4A
Kábelátmérő
0,177" ~ 0,197" (4,50mm ~ 5,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C