S21K0C-P03MPH0-550S
DigiKey raktári szám
1907-1557-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S21K0C-P03MPH0-550S
Leírás
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S21K0C-P03MPH0-550S modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Pozíciók száma
3
Névleges áram (Amper)
12A
Kábelátmérő
0,197" ~ 0,217" (5,00mm ~ 5,50mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C