K21K0C-P03LPH0-550S
DigiKey raktári szám
1907-1321-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K21K0C-P03LPH0-550S
Leírás
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K21K0C-P03LPH0-550S modellek
Kategória
Csatlakozóház bevonata
Nikkelezett kromát
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
ezüst
Csomagolás
Ömlesztve
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Csatlakozóház, törésgátló
Csatlakozó típusa
Névleges áram (Amper)
12A
Pozíciók száma
3
Kábelátmérő
0,197" ~ 0,217" (5,00mm ~ 5,50mm)
Csatlakozó mérete (betét)
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C