S10F1C-P07MCC0-4000
DigiKey raktári szám
1907-1424-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
S10F1C-P07MCC0-4000
Leírás
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó dugó, tűsorok Forrcsúcs
EDA / CAD modellek
S10F1C-P07MCC0-4000 modellek
Pozíciók száma
7
Névleges áram (Amper)
4A
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C