K20F1C-P07LCC0-400S
DigiKey raktári szám
1907-1286-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K20F1C-P07LCC0-400S
Leírás
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Részletes leírás
7 pozíciós kör alakú csatlakozó Dugaszolóaljzat, aljzatok Forrcsúcs
Pozíciók száma
7
Névleges áram (Amper)
4A
Kábelátmérő
0,138" ~ 0,157" (3,50mm ~ 4,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 120°C