RK043FN02H-CT elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
NXP USA Inc.
Raktáron: 5
Adatlap
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes I2C 4,3" (109,22mm) 480 x 272
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RK043FN02H-CT
DigiKey raktári szám
568-13518-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RK043FN02H-CT
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
RK043FN02H-CT modellek
Kategória
Kijelző mérete
95,04mm Sz. x 53,86mm M.
Gyártó
NXP USA Inc.
Háttérvilágítás
LED
Csomagolás
Ömlesztve
Felbontás
480 x 272
Alkatrész státusza
Elavult
Interfész
I2C
Kijelző típusa
TFT - színes
Színskála
piros, zöld, Kék (RGB)
Kijelzési mód
Közvetett
Pontok közötti távolság
0,20mm Sz. x 0,20mm M.
Érintőképernyő
kapacitív
Alap típusszám
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)