RK043FN66HS-CTG
DigiKey raktári szám
568-RK043FN66HS-CTG-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RK043FN66HS-CTG
Leírás
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kapacitív Grafikus LCD kijelző modul Közvetett piros, zöld, Kék (RGB) TFT - színes 24 bites (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategória
Képernyőátló
4,3" (109,22mm)